Facebook
Garantili Oto Servis | Kalite Standartlarımız
garantili-oto-servis-27-750x450

Garantili Oto Servis Kalite Standartları

Markaların Standartlarında Hizmet

Garantili Servisler, otomobil markalarının belirledikleri standartlarda hizmet vermeyi kabul ederler. Bu sayede aracınızın periyodik bakımını veya ihtiyaç olduğunda mekanik onarımını, yetkili servislere kıyasla daha uygun fiyatlar ile gerçekleştirirken aracınızın garantisinin de korunduğuna emin olursunuz.

İşçilik Garantisi

Garantili Servisler, bakım ve onarım hizmetlerinde en az 1 yıl işçilik garantisi sunarlar. İşçilik kaynaklı herhangi bir sorun oluştuğu tespit edildiğinde, herhangi bir ek ücret alınmadan sorun Garantili Servis tarafından giderilir.

Orijinal veya Eşdeğer Yedek Parça Kullanımı

Garantili Servisler, tüm onarım işlemlerinde kullandıkları yedek parçaları ya markaların orijinal yedek parçalarından, ya da markaların uygun gördükleri eşdeğer yedek parçalardan seçerler. Bu sayede otomobilinizi güvenle sürmeye devam edersiniz.

Teknik Ekipmanlarda Yeterlilik

Garantili Servisler, hizmetlerini en iyi ve güvenilir şekilde sunabilmek için gerekli olan güncel teknik ekipmanlara sahiptir ve sahip oldukları gelişmiş donanımlar ile tüm bakım ve onarım hizmetlerini markaların standartlarında uygularlar.

Uzman Kadrolarda Yeterlilik

Garantili Servisler, konularında uzmanlık kazanmış eğitimli teknisyenler ile hizmet verirler. Alacağınız hizmetlerde herhangi bir sorun veya aksama olmamasını sağlayacak düzeyde yeterli uzman kadroya sahiptirler.

Doğru Zaman Planlaması

Garantili Servislerde alacağınız hizmetlerin tahmini olarak ne kadar zaman alacağı ve otomobilinizi ne zaman teslim alabileceğiniz, hizmetleri almaya başlamanızdan önce hesaplanır ve size iletilir.

Doğru Fiyatlama

Garantili Servislerde yapılan her işlemin işçilik ve parça değişimi hesaplamaları doğru, şeffaf ve eksiksiz şekilde şekilde ilettirilir. Alacağınız hizmetlerin güvenilir ve garantili olmasının yanı sıra, mümkün olan şartlarda ekonomik olmasına da çalışılır.

Kolay Erişim ve Bilgi Edinme

Garantili Servislere kolaylıkla erişim sağlarsınız. Garantili Servisler gerek acil yardım veya randevu talepleri için olsun gerekse bilgi edinme ihtiyacınız için olsun, web sitesi, e-posta, telefon, GSM ve Whatsapp gibi çeşitli iletişim yöntemleri ile kendilerine ulaşabilmenizi sağlamak için kendilerini sürekli geliştirmeye özen gösterirler.

Temizlik ve Konfor

Garantili Servisler, otomobilinize uygulanan işlemler devam ederken kullanmak isteyebileceğiniz bekleme salonlarının temizliğinden, Wi-Fi ve yeme/içme olanaklarına kadar her noktasında rahat edebileceğiniz ve güvenle tercih edebileceğiniz bir hizmet kalitesi sunmaya önem verirler.

garantili-oto-servis-25-750x450