Facebook
Garantili Oto Servis | Hizmet Paketleri

Garantili Oto Servis Hizmet Paketleri

garantili-oto-servis-42-750x450

Pazarlama ve Reklam

Rekabetin çok olduğu ve tanıtım araçlarının her geçen gün artmaya devam ettiği günümüzde, her işletme gibi sizin de dijital pazarlama ve reklam faaliyetleri ile servisinizin bilinirliğini artırmaya ve bu yolla yeni potansiyel müşterilere ulaşarak müşteri portföyünüzü genişletmeye ihtiyacınız vardır. Özellikle belirli bir hizmet arayışında olan müşterileri reklam yoluyla yakalayabilmek için dijital reklamlardan yararlanmak günümüzün olmazsa olmazı haline geldi. Servisinizin bulunduğu bölgede yayınlanan reklamlarda fark edilebilmeniz için gereken reklam bütçesi aylık en az birkaç bin TL’den başlar. Rekabetin yoğun olduğu bölgelerde ise bu rakamlar çok daha yüksek seviyelere ulaşır. Garantili Oto Servis, markanızın dijital pazarlama ve reklam faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlarını, profesyonel Dijital Pazarlama Ekibi ile karşılayabilmeniz için “Pazarlama ve Reklam Hizmet Paketinden” yararlanabilmenizi sağlıyor.

garantili-oto-servis-43-750x450

Pazar Segmentleri

Garantili Oto Servis, servisinizin yalnızca bireysel müşterilere değil, farklı segmentlerdeki müşteri kitlelerine de ulaşabilmenizi ve bu sayede müşteri portföyünüzü hızla geçiştirebilmenizi sağlıyor. Garantili Oto Servis’in bu hizmet paketi ile Bireysel Müşterilere, Kurumsal Şirketlere, Filo Şirketlerine hizmet vermeye başlayabilir, Garantili Oto Servis’in Sigorta Anlaşmalı müşterilerinin ve Kurumsal İş Ortaklıkları kapsamındaki müşteri kitlelerinin de servisinize kolayca erişebilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik Garantili Oto Servis’in bu uygulamaları sayesinde, sektörde hem rekabetçi olabilecek, hem de servisinize kârlılık getirebilecek seviyelerdeki Standart Fiyatlar ile hizmet verebilme imkânını bulabilirsiniz.

garantili-oto-servis-44-750x450

İndirimli Satın Alım

Servisinizin en büyük gider kalemi olan yedek parça ve malzeme tedarikinde Garantili Oto Servis, toplu satın alım avantajından servisinizin de yararlanabilmesini sağlıyor. “İndirimli Satın Alım Hizmetimiz” ile bölgenizdeki tedarikçilerimizden hızlı ve uygun maliyetler ile yedek parça tedarikinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, Garantili Oto Servis’in bu hizmeti kapsamında yapacağınız satın alımların belirli seviyelere ulaşması halinde, belirlenen periyotlarda Risturn ödeme imkânını da yakalayabilirsiniz.

garantili-oto-servis-45-750x450

Teknoloji ve Yazılım Hizmeti

Güçlü bir teknoloji ve yazılım altyapısına sahip olmak, güçlü bir hizmet sunabilmenin de gereği haline geldi. Garantili Oto Servis, sektörün ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış olan teknoloji altyapısı ve yazılım hizmetinden uygun maliyetler ile yararlanabilmenize imkân sunuyor. “Teknoloji ve Yazılım Hizmetimiz” tüm operasyonel ve finansal işlemlerinizde kolay talep toplayabilmenizi ve tüm süreçleri adım adım takip edebilmenizi, şeffaf fiyatlama yapabilmenizi ve fatura, ödeme gibi finansal işlemleri hızlı şekilde çözümleyebilmenizi sağlıyor.

oto-servis-47-750x450

İK Hizmeti

Servisinizde her alanın uzman teknik personeli ile çalışmak, işinizin en önemli noktalarından biridir. Bununla birlikte, şirketinizin muhasebe, finans ve diğer destek birimlerinde çalışan personelinin de seçimi ayrı bir uzmanlık gerektirir. Gerek teknik personel arayışınızda gerekse destek birimlerine yönelik personel ihtiyacınızda Garantili Oto Servis’in İK Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

garantili-oto-servis-48-750x450

Teknik Eğitim Hizmeti

Etkin bir servis yönetimi gerçekleştirebilmek ve servis personelinin bilgilerini daima güncel tutabilmeleri ve gelişimlerini sürdürebilmeleri için ihtiyaç duyabileceğiniz eğitim hizmetlerine Garantili Oto Servis’ten ulaşabilirsiniz.

garantili-oto-servis-49-750x450

Müşteri Memnuniyet Anketleri

Servisinizden hizmet alan müşterilerinizin memnuniyeti, sonradan hizmet almaya devam etmeleri açısından büyük önem taşır. Uzun vadede müşteri memnuniyeti, müşteri bağlılığını sağlayan en önemli unsurların başında gelir. Bu sebeple, servisinden hizmet alan müşterilerinizin görüşlerini öğrenmek ve aldıkları hizmetten memnuniyet düzeylerini öğrenmek için düzenli aralıklar ile müşteri memnuniyet anketleri düzenlenmesi büyük fayda sağlar. Garantili Oto Servis, tarafız ve profesyonel yaklaşımı ile “Müşteri Memnuniyet Anketi Hizmeti” ile bu yöndeki ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor.